ЦСКА спечели само точка в Стара Загора

Футбол
27.10.2018 / 21:03

Отборите на Берое и ЦСКА-София завършиха 1:1 в дербито на 13-ия кръг на Първа професионална лига.

И двата гола в мача паднаха през първото полувреме, когато първо Тиаго Родригеш даде аванс на гостите от София, а малко след това Мартин Камбуров изравни за Берое. В началото на второто полувреме Мауридес пропусна дузпа, с което лиши и гостите от възможността да вземат три точки.

Равенството остави двата отбора на позициите в класирането, на които бяха и преди този кръг. "Червените" са трети с 29 точки, колкото има и вторият Лудогорец, който утре гостува на Септември, и две по-малко от лидера Левски. Берое е четвърти с 24 точки.

Източник: Монитор