Състезатели от сливенския клуб по акробатика „Стефан Данчев“ ще представят България на Европейското първенство в Люксембург

Състезатели от сливенския клуб по акробатика „Стефан Данчев“ ще представят България на Европейското първенство в Люксембург, което ще се проведе от 8 до 13 април. Преди турнира те ще участват в подготвителен лагер.
В състава на националния отбор влизат две женски тройки и мъжка двойка, които са избрани след контролни състезания. Женската тройка, включваща Мириям Мехмедов, Деница Пашалова и Петя Георгиева, се състезава във възрастовата група 11-16 години и вече има шампионски титли и международни отличия.
Мъжката двойка е съставена от Христомир Колев от СКА „Стефан Данчев“ – Сливен и Васил Налбантов от „Черноморец“ – Бургас.
Състезателите и техният треньор благодарят на Община Сливен за оказаната подкрепа в подготовката им.