Премиерът Росен Желязков нареди на председателя на АПИ инж. Йордан Вълчев спешно да възстанови осветлението в „Кривия тунел“

.....................................
31.01.2025 / 12:11

Премиерът Росен Желязков нареди на председателя на АПИ инж. Йордан Вълчев спешно да възстанови осветлението в „Кривия тунел“ в Кресненското дефиле в срок от седем дни. Причина за спешните действия са множество сигнали от граждани и местните власти.

Желязков подчерта, че възстановяването на осветлението е необходимо за гарантиране на безопасността на преминаващите автомобили и пешеходци. Освен това, той разпореди подмяната на липсващите и повредени разделителни колчета в дефилето, тъй като те са доказано ефективни за намаляване на тежките пътни инциденти. По данни от последните години след монтирането им в района не са регистрирани фатални катастрофи.

Снимка: Министерски съвет
 
 

Copyright © 2008-2025 Общинска организация на инвалидите - Сливен | RSS емисия

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Sliven Net | Програмиране и SEO от Христо Друмев